Denna 18"-fälg från IT Wheels har modellnamnet KIRA Black. Fälgens bredd är 8". IT Wheels KIRA Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgens ET-mått är 38 mm. Navhålet på IT Wheels KIRA Black är 57.1 mm stort. KIRA Black 18" är en snygg fälg för 1531 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 531 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Kira Black Lip Polished 18" från IT Wheels med 8" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
KIRA Black från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Fälg från IT Wheels på 17" med modellnamnet Kira Black Lip Polished. Bultcirkeln är 5/100, bredden 7" och ET-måttet är 38 mm.
Denna 17"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter KIRA Black.