IT Wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och KIRA Black 17" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för IT Wheels KIRA Black är 48 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. BytHjul säljer idag IT Wheels KIRA Black för 1400 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 400 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | KIRA Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
17"-fälg av modellen KIRA Silver från IT Wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.
KIRA Silver från IT Wheels. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 48 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
KIRA Black 17" från IT Wheels med 7" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
KIRA Black från IT Wheels är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/112.