IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg på 18" från IT Wheels. IT Wheels Gina Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114 mm.
Inpressningsdjupet för IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 50 mm. Centrumhålet är 67.1 mm stort. IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Gina Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 718 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. IT Wheels Gina Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/114.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/114.
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.
IT Wheels Gina Dull Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.