IT Wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och Gina Gloss Black 19" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". Med en cirkeldiameter på 114 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på IT Wheels Gina Gloss Black är 60.1 mm stort. IT Wheels Gina Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Gina Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 658 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
Gina Gloss Black Polished 19" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. IT Wheels Gina Gloss Black är 17" och har en bultcirkel på 5/114.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.