Denna 18"-fälg från IT Wheels har modellnamnet Gina Gloss Black. Fälgens bredd är 8". Fälgens cirkeldiameter är 114 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/114 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 70.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. En uppsättning IT Wheels Gina Gloss Black kan bli din för endast 1698 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 698 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.
Gina Gloss Black från IT Wheels är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 18"-fälg från IT Wheels har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Gina Gloss Black Polished.