En snygg fälg på 19" från IT Wheels. Denna modell har IT Wheels valt att kalla för Gina Gloss Black Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på IT Wheels Gina Gloss Black Polished är 5/114.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 49 mm. IT Wheels Gina Gloss Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 67.1 mm. IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Gina Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 947 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Fälg från IT Wheels på 19" med modellnamnet Gina Gloss Black. Bultcirkeln är 5/114, bredden 7.5" och ET-måttet är 49 mm.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels är en fälg på 19" med en bredd på 7.5" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/114.
Gina Dull Anthracite 19" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. IT Wheels Gina Gloss Black är 19" och har en bultcirkel på 5/114.