Om du letar efter bra 17"-fälgar kan IT Wheels Michelle Gloss Black vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Michelle Gloss Black är 7.5". IT Wheels Michelle Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 38 mm. IT Wheels Michelle Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 74.1 mm. IT Wheels Michelle Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa IT Wheels Michelle Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 436 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Michelle Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Michelle Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.
IT Wheels Michelle Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
16"-fälg från IT Wheels av modellen Michelle Gloss Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 16" och ET-måttet 38 mm.
Fälg från IT Wheels på 17" med modellnamnet Michelle Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.