IT Wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och Gina Gloss Black Polished 17" är inget undantag. Fälgens bredd är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 70.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för IT Wheels Gina Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1733 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 733 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
IT Wheels Gina Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 47.
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.