IT Wheels har många snygga fälgar i sitt utbud och Gina Gloss Black Polished 17" är inget undantag. Fälgens bredd är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114 mm och 5 hål för bultar.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 70.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för IT Wheels Gina Gloss Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1703 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 703 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
IT Wheels Gina Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 47.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Gina Gloss Black från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
17"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.