IT Wheels Gina Dull Anthracite är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från IT Wheels. Fälgbredden för denna variant av IT Wheels Gina Dull Anthracite är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 114 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/114.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 37 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 64.1 mm stort. IT Wheels Gina Dull Anthracite kan du köpa från BytHjul för endast 1873 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Dull Anthracite |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
19"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Dull Anthracite. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 37 mm.
Gina Dull Anthracite 19" från IT Wheels med 7.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.
Gina Dull Anthracite från IT Wheels. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.
IT Wheels Gina Dull Anthracite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.