Om du letar efter bra 18"-fälgar kan IT Wheels Gina Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. IT Wheels Gina Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 29 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.6 mm. En uppsättning IT Wheels Gina Gloss Black Polished kan bli din för endast 1713 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 713 kr | Besök BytHjul |
| Märke | IT Wheels |
|---|---|
| Modell | Gina Gloss Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
18"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 29 mm.
IT Wheels Gina Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 29.
Gina Gloss Black Polished från IT Wheels. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
18"-fälg från IT Wheels av modellen Gina Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 29 mm.