Japan racing JR9 Gloss Black Machined LIP är en fälg på 15" från Japan racing. Fälgbredden för denna variant av Japan racing JR9 Gloss Black Machined LIP är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 20 mm. Detta är en fälg med 74.1 mm stort navhål. BytHjul säljer Japan racing JR9 Gloss Black Machined LIP 15" i sin webbshop för 2141 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 141 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR9 Gloss Black Machined LIP |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
Japan racing JR9 Gold Machined LIP, 15"-fälg, 8" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 15 mm.
Japan racing JR9 Bright Chrome är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 8" bredd och ET 20.
Fälg från Japan racing på 15" med modellnamnet JR10 Gold Machined LIP. Bultcirkeln är 4/100, bredden 8" och ET-måttet är 20 mm.
15"-fälg av modellen JR9 Gloss Black Machined LIP från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 20 mm.