Denna 14"-fälg från Japan racing har modellnamnet JR19 Matt Bronze. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Japan racing JR19 Matt Bronze har en bredd på 7". Japan racing JR19 Matt Bronze fästs med 4 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 4/100).
Fälgens ET-mått är 0 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul säljer Japan racing JR19 Matt Bronze 14" i sin webbshop för 2060 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 060 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR19 Matt Bronze |
| Diameter | 14" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 0 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
JR19 Gold Machined LIP från Japan racing är en fälg på 14" med en bredd på 7" och ET 0 mm. Bultcirkeln är 4/100.
Denna 14"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 0 mm. Modellen heter JR19 Gun Metal Machined LIP.
15"-fälg från Japan racing av modellen JR19 Matt Bronze. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 0 mm.
JR19 Matt Bronze 15" från Japan racing med 8" bredd och ET på 0 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.