Detta är en Japan racing-fälg av modellen Sl02 Matt Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgbredden för denna variant av Japan racing Sl02 Matt Black är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/100, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 100 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Navhålet på Japan racing Sl02 Matt Black är 57 mm stort. Sl02 Matt Black 18" är en snygg fälg för 4026 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 026 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | Sl02 Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57 mm |
18"-fälg från Japan racing av modellen Sl02 Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Sl02 Matt Gun Metal .
18"-fälg av modellen Sl02 Matt Bronze från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.
Sl02 Matt Gun Metal 18" från Japan racing med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.