Denna 20"-fälg från Japan racing har modellnamnet JR30 Hyper Grey. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Japan racing JR30 Hyper Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. En uppsättning Japan racing JR30 Hyper Grey kan bli din för endast 5229 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 229 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR30 Hyper Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Japan racing JR21 Hyper Grey, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
JR33 Hyper Grey från Japan racing. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
20"-fälg av modellen JR34 Hyper Black från Japan racing. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.
Fälg från Japan racing på 20" med modellnamnet JR28 Hyper Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10" och ET-måttet är 40 mm.