Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4100 kronorsklassen. Fälgen heter SL01 Matt Black och den tillverkas av Japan racing. Denna fälg är 8.5" bred. Japan racing SL01 Matt Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för SL01 Matt Black är 42 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. BytHjul säljer idag Japan racing SL01 Matt Black för 4026 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 026 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | SL01 Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Japan racing SL01 Matt Black, 18"-fälg, 8.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 42 mm.
Sl01 Matt Black 18" från Japan racing med 8.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
18"-fälg från Japan racing av modellen Sl01 Matt Gun Metal . Bultcirkeln är 5/100, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter SL01 Matt Bronze.