Sl02 Matt Gun Metal 18" är en snygg fälg som tillverkas av Japan racing. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Japan racing Sl02 Matt Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 67 mm. Du hittar mer information om Japan racing Sl02 Matt Gun Metal genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 856 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | Sl02 Matt Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 67 mm |
Sl02 Matt Gun Metal 18" från Japan racing med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Japan racing Sl02 Matt Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 40.
Japan racing Sl02 Matt Gun Metal , 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
19"-fälg från Japan racing av modellen Sl02 Matt Gun Metal . Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.