En snygg fälg på 19" från Japan racing. Denna modell har Japan racing valt att kalla för JR11 Matt Bronze. Fälgbredden för denna variant av Japan racing JR11 Matt Bronze är 9.5". Japan racing JR11 Matt Bronze fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Japan racing JR11 Matt Bronze 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 787 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR11 Matt Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72 mm |
Fälg från Japan racing på 19" med modellnamnet JR11 Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.
Fälg från Japan racing på 19" med modellnamnet JR11 Shiny Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9.5" och ET-måttet är 35 mm.
Denna 19"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter JR11 Matt Bronze.
Denna 19"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter JR11 Matt Bronze.