Denna 18"-fälg från Japan racing har modellnamnet JR3 Matt Black. Fälgbredden för denna variant av Japan racing JR3 Matt Black är 9". Japan racing JR3 Matt Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 15 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. Japan racing JR3 Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 3081 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 081 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Japan racing |
|---|---|
| Modell | JR3 Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 72 mm |
18"-fälg från Japan racing av modellen JR3 Hyper Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 15 mm.
Japan racing JRX5 Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 6 bultar. 9" bredd och ET 15.
Denna 18"-fälg från Japan racing har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter JR3 Matt Black.
Japan racing JR3 Hyper Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 35.