Med ett pris på 3069 kronor är LND R11 Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. LND R11 Black har en fälgbredd som är 10.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 28 mm. Navhålet på LND R11 Black är 66.6 mm stort. LND R11 Black kan du köpa från BytHjul för endast 3069 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 069 kr | Besök BytHjul |
| Märke | LND |
|---|---|
| Modell | R11 Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. LND R11 Black är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
R11 Black 20" från LND med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
LND R11 Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 38.
R11 Black 19" från LND med 8.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.