NTT Bronze 18" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. MAK NTT Bronze har en fälgbredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/100.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Detta är en fälg med 72 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK NTT Bronze 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 061 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet NTT Bronze. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
NTT Bronze från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter NTT Bronze.
17"-fälg från MAK av modellen NTT Bronze. Bultcirkeln är 4/100, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.