Zenith. Titanium 15" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Zenith. Titanium har en fälgbredd på 5.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 4 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 36 mm. Centrumhålet på denna fälg är 60 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Zenith. Titanium. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1816 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 816 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 5.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 60 mm |
Zenith. Shiny Black 15" från MAK med 5.5" bredd och ET på 36 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
Zenith. Titanium 15" från MAK med 5" bredd och ET på 32 mm. Fälgens bultcirkel är 4/100.
15"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 40 mm.
15"-fälg från MAK av modellen Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.