MAK NTT White är en fälg på 18" från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/100.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. Centrumhålet är 72 mm stort. MAK NTT White är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK NTT White från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 086 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT White |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72 mm |
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet NTT White. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7" och ET-måttet är 42 mm.
MAK NTT White är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet NTT White. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.
17"-fälg av modellen NTT White från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.