MAK Zenith. Titanium är en fälg på 16" från MAK. MAK Zenith. Titanium har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 4/98.
Denna variant av Zenith. Titanium kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna fälg har ett navhål som är 58 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Zenith. Titanium kan du köpa från BytHjul för endast 1970 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 970 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 58 mm |
Zenith. Titanium från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 15"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.
Zenith. Shiny Black från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.
17"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/98 och ett ET-mått på 41 mm.
MAK Zenith. Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6.5" bredd och ET 30.