MAK Zenith. Titanium är en fälg på 16" från MAK. MAK Zenith. Titanium har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 4/98.
Denna variant av Zenith. Titanium kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna fälg har ett navhål som är 58 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Zenith. Titanium kan du köpa från BytHjul för endast 1882 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 882 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Titanium |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 58 mm |
Zenith. Shiny Black från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/98.
Zenith. Titanium från MAK är en fälg på 14" med en bredd på 5.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 4/98.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 4/98, bredden 7" och ET-måttet är 31 mm.
15"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/98 och ett ET-mått på 35 mm.