Med ett pris på 2638 kronor är MAK XLR Gold ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Med en cirkeldiameter på 98 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/98.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. MAK XLR Gold har ett centrumhål (navhål) på 58 mm. Du hittar mer information om MAK XLR Gold genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 638 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | XLR Gold |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 98 |
| Bultcirkel | 4/98 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 58 mm |
Xlr Gold från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 29 mm. Bultcirkeln är 4/98.
MAK XLR Gold är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 7" bredd och ET 35.
MAK XLR Gold, 18"-fälg, 7.5" bredd, 4/98 bultcirkel och ET på 33 mm.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet XLR Matt Graphite . Bultcirkeln är 4/98, bredden 7" och ET-måttet är 35 mm.