Zenith. Shiny Black 15" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/100.
Denna variant av Zenith. Shiny Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 72 mm stort navhål. MAK Zenith. Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Zenith. Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 900 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72 mm |
Fälg från MAK på 15" med modellnamnet Zenith. Shiny Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6.5" och ET-måttet är 40 mm.
15"-fälg från MAK av modellen Zenith. Titanium. Bultcirkeln är 5/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Zenith. Hyper Silver är 15" och har en bultcirkel på 4/100.
15"-fälg av modellen Zenith. Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 40 mm.