MAK Wolf Black Machined Face är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Denna fälg är 6.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/100.
Inpressningsdjupet för MAK Wolf Black Machined Face är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. En uppsättning MAK Wolf Black Machined Face kan bli din för endast 2147 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 147 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Wolf Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.
Wolf Black Machined Face 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Fälg från MAK på 16" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6.5" och ET-måttet är 42 mm.
Fälg från MAK på 16" med modellnamnet Wolf Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6.5" och ET-måttet är 48 mm.