Detta är en MAK-fälg av modellen Davinci Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 16". Fälgens bredd är 6". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 57 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Davinci Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2106 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 106 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Black Machined Face |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57 mm |
MAK Davinci Black Machined Face, 16"-fälg, 6" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 43 mm.
Denna 16"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Davinci Black Machined Face.
16"-fälg av modellen Davinci Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från MAK på 16" med modellnamnet Davinci Black Machined Face. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 45 mm.