Epica Titanium 17" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Denna fälg är 7" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Glöm inte kolla att ET 42 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MAK Epica Titanium är 65 mm stort. MAK Epica Titanium är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Epica Titanium från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 433 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 65 mm |
17"-fälg av modellen Epica Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/108 och ett ET-mått på 32 mm.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. MAK Epica Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Epica Titanium från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 4/108.
17"-fälg från MAK av modellen Epica Titanium. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 32 mm.