En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för NTT Antracit. Fälgbredden för denna variant av MAK NTT Antracit är 7.5". MAK NTT Antracit fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72 mm stort. MAK NTT Antracit är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK NTT Antracit från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Antracit |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
Fälg från MAK på 18" med modellnamnet NTT Antracit. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.
NTT Antracit från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
NTT Antracit 17" från MAK med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter NTT Antracit.