Om du letar efter bra 22"-fälgar kan MAK Kent Black Polished vara värt att ta en titt på. MAK Kent Black Polished har en fälgbredd som är 9". MAK Kent Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Kent Black Polished är 43 mm. MAK Kent Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 63.4 mm. BytHjul säljer MAK Kent Black Polished 22" i sin webbshop för 7129 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 129 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Kent Black Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
22"-fälg från MAK av modellen Kent Dark. Bultcirkeln är 5/108, bredden 22" och ET-måttet 43 mm.
22"-fälg från MAK av modellen Kent Dark. Bultcirkeln är 5/108, bredden 22" och ET-måttet 35 mm.
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Kent Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
MAK Kent Black Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 43 mm.