En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Apx Matt Bronze. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/108, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 108 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. MAK Apx Matt Bronze har ett centrumhål (navhål) på 72 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Apx Matt Bronze 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 104 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Apx Matt Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72 mm |
Apx Matt Bronze från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 4/100.
18"-fälg från MAK av modellen Apx Shiny Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 4/98 och ett inpressningsdjup på 32 mm. Modellen heter Apx Matt Bronze.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Apx Shiny Black är 18" och har en bultcirkel på 4/100.