Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MAK Wolf Black Machined Face vara värt att ta en titt på. MAK Wolf Black Machined Face har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet för MAK Wolf Black Machined Face är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Wolf Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 596 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.
Wolf Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Wolf Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/110.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.