MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Wolf Black Machined Face 19" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72 mm stort. MAK Wolf Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 3911 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 911 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 72 mm |
MAK Wolf Shiny Black, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 38 mm.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.
Wolf Black Machined Face 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Wolf Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.