Med ett pris på 4760 kronor är MAK Wolf Shiny Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/110.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 36 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65 mm stort. En uppsättning MAK Wolf Shiny Black kan bli din för endast 4760 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 760 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 65 mm |
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 36 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.
Wolf Shiny Black från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 33 mm. Bultcirkeln är 5/110.
18"-fälg av modellen Wolf Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 40 mm.
MAK Wolf Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.