Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MAK Lario Black Machined Face vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 110 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 31 mm. Detta är en fälg med 65 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Lario Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 689 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Lario Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 65 mm |
MAK Lario Shiny Black, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 31 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 39 mm. MAK Lario Black Machined Face är 17" och har en bultcirkel på 5/110.
Lario Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/110.
19"-fälg av modellen Lario Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/110 och ett ET-mått på 30 mm.