MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Speciale dark 21" är inget undantag. MAK Speciale dark har en fälgbredd som är 8.5". MAK Speciale dark fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 110 mm (bultcirkel 5/110).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 34 mm. Navhålet på MAK Speciale dark är 65.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5632 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 632 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale dark |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
MAK Speciale Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 34.
Denna 22"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 34 mm. Modellen heter Speciale dark.
Stilo Black Machined Face från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/110.
DaVinci Dark från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/110.