MAK Stilo Black Machined Face Bronze är en fälg på 18" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Stilo Black Machined Face Bronze har en bredd på 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Stilo Black Machined Face Bronze är 50 mm. Denna variant av Stilo Black Machined Face Bronze har ett navhål/centrumhål som är 76 mm stort. En uppsättning MAK Stilo Black Machined Face Bronze kan bli din för endast 3583 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 583 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 76 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MAK Stilo Black Machined Face är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Stilo Black Machined Face Bronze från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
20"-fälg av modellen Stilo-D Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.