Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5800 kronorsklassen. Fälgen heter X-Mode Gunmetal Machined Face och den tillverkas av MAK. Bredden på denna fälg är 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 43 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. MAK X-Mode Gunmetal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK X-Mode Gunmetal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 709 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | X-Mode Gunmetal Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
MAK X-Mode Gunmetal Machined Face, 21"-fälg, 11.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
MAK X-Mode Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 43.
X-Mode Gunmetal Machined Face 21" från MAK med 11.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
X-Mode Gunmetal Machined Face från MAK. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.