Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet DaVinci Black Polished. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK DaVinci Black Polished är 43 mm. MAK DaVinci Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. MAK DaVinci Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK DaVinci Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 599 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
DaVinci Black Polished från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från MAK av modellen DaVinci Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 43 mm.
Davinci Shiny Black från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 4/100.
17"-fälg från MAK av modellen DaVinci Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 51 mm.