MAK Zenith. Shiny Black är en fälg på 16" från MAK. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MAK Zenith. Shiny Black har en bredd på 6.5". MAK Zenith. Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet för MAK Zenith. Shiny Black är 42 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 76 mm. MAK Zenith. Shiny Black kan du köpa från BytHjul för endast 2007 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 007 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 76 mm |
16"-fälg från MAK av modellen Wolf Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 42 mm.
Denna 16"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Wolf Shiny Black.
Denna 16"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Qvarz Shiny Black.
16"-fälg av modellen Davinci Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.