MAK Rennen Matt Black är en fälg på 18" från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 39 mm. MAK Rennen Matt Black har ett centrumhål (navhål) på 66 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK Rennen Matt Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3329 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Rennen Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 33 mm. Modellen heter Rennen Matt Black.
Rennen Matt Black 18" från MAK med 8" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Rennen Silver 18" från MAK med 8" bredd och ET på 28 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
18"-fälg från MAK av modellen Rennen Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 50 mm.