MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Fatale Black Machined Face 19" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". MAK Fatale Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av Fatale Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 32 mm. Detta är en fälg med 76 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4209 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 209 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Fatale Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 76 mm |
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Fatale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 42 mm.
Fatale Black Machined Face 17" från MAK med 7.5" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg från MAK av modellen Fatale Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 30 mm.
Fatale Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.