MAK Stilo Shiny Black är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MAK. Fälgens bredd är 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av Stilo Shiny Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. En uppsättning MAK Stilo Shiny Black kan bli din för endast 4489 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 489 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66 mm |
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Stilo Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
20"-fälg av modellen Stilo Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 27 mm.
MAK Stilo Shiny Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Stilo-D Shiny Black 20" från MAK med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.