Detta är en MAK-fälg av modellen Stilo Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Centrumhålet är 66 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK Stilo Black Machined Face 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66 mm |
Stilo Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Stilo Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Stilo Black Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 25 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Stilo Black Machined Face Bronze.