MAK Wolf Shiny Black är en fälg på 18" från MAK. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MAK Wolf Shiny Black är 57 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2881 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 881 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57 mm |
Wolf Black Machined Face från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MAK Wolf Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter Wolf Black Machined Face.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MAK Wolf Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/112.