MAK Wolf Black Machined Face är en fälg på 19" från MAK. Fälgbredden för denna variant av MAK Wolf Black Machined Face är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 39 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. En uppsättning MAK Wolf Black Machined Face kan bli din för endast 4141 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 141 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Wolf Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Wolf Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/98.
Wolf Shiny Black från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 39 mm. MAK Wolf Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
MAK Wolf Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 105 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 39.