MAK DaVinci Black polished är en fälg på 19" från MAK. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3687 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 687 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Black polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
MAK Davinci Matt Titanium, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 50 mm.
17"-fälg av modellen DaVinci Black Polished från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 50 mm.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MAK DaVinci Black Polished är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
MAK Davinci Black Polished, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 50 mm.