En snygg fälg på 16" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Davinci Matt Titanium. Fälgbredden för denna variant av MAK Davinci Matt Titanium är 6". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. Navhålet på MAK Davinci Matt Titanium är 57 mm stort. Davinci Matt Titanium 16" är en snygg fälg för 1965 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 965 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57 mm |
16"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 45 mm.
MAK Davinci Matt Titanium, 16"-fälg, 6" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 35 mm.
Davinci Matt Titanium från MAK är en fälg på 16" med en bredd på 6" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 4/100.
16"-fälg från MAK av modellen Davinci Matt Titanium. Bultcirkeln är 4/100, bredden 16" och ET-måttet 50 mm.