Med ett pris på 3402 kronor är MAK Speciale dark ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Navhålet på MAK Speciale dark är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om MAK Speciale dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 402 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Speciale dark.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. MAK Speciale dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet Speciale dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 25 mm.
MAK Speciale dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 32.